Kapat
Reklam Alanı

Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları

Bilgi 54 0

Vodafone Bedava İnternet kampanyaları sürekli güncellenen yenilikleri sizlere sunmaya devam etmekteyiz. Türkiye’nin kaliteli operatörleri arasında zirveden hiçbir zaman ödün vermeden yerini Vodafone olarak sabitlemiş durumdadır. Vodafone demek kalite demektir. Vodafone operatörünün çekmediği alanlar neredeyse sıfıra indirgenmiştir.

Vodafone çoğu zaman müşterilerine tarifelerinin yanında birkaç adım izleyerek yapabilecekleri işlem sonucunda ek olarak Bedava İnternet dağıtmaya devam etmektedir. Vodafone müşterilerimizin yüzlerinin gülmesi bizim için en öncelikli işimizdir. Vodafone demek müşteri memnuniyeti demektir.

Vodafone / TL Yükleme Pazartesi Yap Bedava Haftalık Sosyal Pas Kazan

Vodafone hattınızın TL yükleme işlemlerinin Pazartesi günleri gerçekleştirin Bedava 1 Hafta geçerli Sosyal Pass kazanın. Pazartesi günleri TL yüklemenizi gerçekleştirdiğiniz takdirde kazandığınız Bedava 1 Hafta Sosyal Pass paketiniz  abone ilgili koşulları sağladıktan sonra en geç 48 saat içerisinde otomatik olarak yüklenecektir.

Vodafone TL Yükleme İşleminizi Pazartesi günleri 35 TL üstü lira yükleyin veya 31 TL üstü Kolay Paket satın alın, Bedava haftalık Sosyal Pass kazanın!

Vodafone Haftalık Sosyal Pass Nasıl Kazanabilirim?

 • Müşteriler Pazartesi günleri 35 TL ve üstü lira yükleyerek veya 31 TL ve üstü Kolay paket alarak kampanyaya katılabilir.
 • Kampanyaya katılacak müşteri Vodafone’un herhangi bir kara listesinde yer almamalıdır (Cep Aran dahil).
 • Hat statüsü aktif olmalıdır.
 • Aynı pass bir hafta içinde sadece bir kere alınabilir. Abonenin üzerinde ücretsiz sosyal pass olduğu durumda, aynı pass 1 hafta içinde tekrar alınamaz.
 • Kampanya kapsamında kazanılan promosyonlar Üçüncü şahıslara aktarılamaz.
 • Promosyonlar, abone ilgili koşulları sağladıktan sonra en geç 48 saat içerisinde otomatik olarak yüklenecektir.

Vodafone Hoş geldin Bedava 15 GB İnternet

Vodafone’dan hoş geldin hediyesi. Vodafone Faturasıza yeni hat alarak gelen müşterilerimize İlk Ay tarifeniz bizden üstelik Bedava 15 GB İnternet veriyoruz. Vodafone’a geçmeyi düşünüyorsanız hiç düşünmeden geçmenin tam zamanı!

Vodafone faturasız yeni hat alan abonelerimize özel fırsatlar Vodafone’da. ilk ay tarifeniz bizden, üstelik tariflerinize ek toplam 15 GB’a varan Bedava İnternet veriyoruz. Vodafone Faturasız Başlangıç Paket’inin içerisinde 35TL cep kredi yüklüdür. Bu kredi ile 35TL’ye kadar olan tarifelerinizin içeriği ilk ay otomatik olarak yüklenir.

Vodafone Hoş geldin Kampanyasından Nasıl Faydalanabiliriz?

Vodaone’a yeni hat alarak gelen abonelerimiz 35TL krediye ek olarak, aylık 5 GB internet hediyesinden 3 ay boyunca tarifelerini yeniledikleri sürece faydalanabilirler. Kampanyaya katılmak için «HEDIYE5GB» yazıp 7000’e ücretisz SMS gönderilmesi yeterlidir.

Vodafone Hoş geldin Kampanya Detayları

 • Numara taşıma işlemi ile Vodafone’a geçiş yapmış aboneler yararlanamaz, yeni hat almış olmaları gerekmektedir.
 • Hediye 5 GB paketinden, son 30 gün içinde yeni aktivasyon ile Vodafone’a gelen tüm faturasız içerikli tarife kullanan müşteriler faydalanabilir.
 • Müşteriler pakete SMS ile giriş yaparak 3 ay boyunca ücretsiz olarak faydalanabilir. Paket aktivasyon tarihinden 90 gün sonra otomatik olarak müşterinin üzerinden kalkacaktır.
 • Pakete HEDIYE5GB yazıp 7000’e ücretsiz SMS göndererek giriş yapılır.
 • Paket iptali için IPTAL HEDIYE5GB yazıp 7000’e ücretsiz SMS göndermek gerekir.
 • Paketin geçerlilik süresi onay SMS’inin gelmesinin ardından başlar.

Vodafone FreeZone Kulüp Bedava 4 GB İnternet Kampanyası

Vodafone FreeZone Kulüp Bedava 4 GB İnternet Kampanyası, 26 yaş altında ve Vodafone’lu iseniz Bedava 4 GB İnternet kazanabilirsiniz. 26 yaş altı fakat Vodafone’lu değilseniz çok şey kaçırıyorsunuz demektir. Vodafone FreeZone’a gelerek kaçırdıklarınızı yakalayabilirsiniz.

Vodafone FreeZone Kulüp Bedava 4 GB İnternet Kampanyasından, 26 yaşın altında ve Vodafonelu’ysanız ama hattınız anne ya da babanızın üzerine ise siz de FreeZonelu olabilirsin, haydi gelin kendinizi kullanıcı olarak tanımlayarak FreeZone dünyasına katılabilirsiniz. Hoş geldin hediyesi olarak 1 gün geçerli 4GB hediyeyi kazanabilirsiniz.

Vodafone FreeZone Kulüp Bedava 4 GB İnternet Kampanyasından Kimler Faydalanabilir?

 • Kampanya facebook yönlendirmesi ile FreeZone websitesi üzerinden kullanıcı tanımlama talebinde bulunun 26 Yaş Altı Bireysel Faturalı veya Faturasız Vodafone aboneleri için geçerlidir.
 • Aboneler kullanıcı tanımlama işlemi için uygun ise (hat sahibi 1. dereceden akrabası olan 26 yaş altı daha önce kullanıcı tanımı yapılmamış olan aboneler) kullanıcı tanımlama işlemi talep alındıktan sonra 15 iş günü içerisinde yapılacaktır. Tanımlama işleme yapıldıktan sonra abone SMS ile bilgilendirilecek ve de hediye interneti hattına yüklenecektir.
 • Kampanya:21 Ağustos- 31 Mart 2019 tarihleri arasında kampanya talebi alınacaktır.

https://www.cepyo.com/vodafone-bedava-internet-paketi-kampanyalari/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir