Kapat
Reklam Alanı

Türk Telekom Bedava İnternet

Bilgi 58 0

Türk Telekom Bedava İnternet bulunduğunuz tarifelere zaman zaman ufacık bir işlem ile onlarca Bedava İnternet kullanımı hattınıza yüklenmektedir. Türk Telekom müşterilerine arada sürprizler yapmayı çok seviyor. Düzenli olarak güncellenen paketleri ile birlikte 1 GB’tan 15 GB’ta kadar Türk Telekom’dan Bedava İnternet kazanabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet kampanyaları ile internetiniz bitse de moralinizi bozmaya gerek yok, Türk Telekom yüzümüzü gülümseten Bedava İnternet kampanyaları ile hattımızı internet ile dolduruyor. Türk Telekom’un güncel olarak sunduğu Bedava İnternet Kampanyalarını aşağıdaki yazımızda sizler için toparladık.

Türk Telekom’un sunduğu Bedava İnternet kampanyaları ile tarifenize en uygun Bedava İnternet hangisi aşağıdaki yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Türk Telekom Selfy’den Bedava 1 GB İnternet

Türk Telekom’un Selfy’li müşterilerine özel Bedava 1 GB İnternet kampanyası mevcuttur. Türk Telekom Selfy müşterileri hatlarına tek seferde 30TL ve üzeri yaptıkları yüklemelerine bulundukları tarifelerine ilave olarak Bedava 1 GB, İnternet kazanabilirler.

Türk Telekom Selfy’den Bedava 1GB İnternet kampanyasıyla hattına tek seferde 30 TL ve üzeri yükleyen faturasız Selfy’liler, 1GB BEDAVA internet kazanıyor. Türk Telekom’un Selfy Bedava İnternet Kampanyasına katılmak için DOPDOLU HEDIYE yazıp 4545’e ücretsiz SMS göndermen gerekiyor.

Türk Telekom Selfy Bedava 1 GB İnternet Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

 • Kampanyadan faturasız Dopdolu 1GB, Dopdolu 2GB, Dopdolu 3GB paketleri hattında aktif olarak tanımlı olan Selfy’liler yararlanabilir.
 • Kampanyaya katılmak için DOPDOLU HEDIYE yazıp 4545’e ücretsiz SMS göndermen gerekiyor. SMS ile işim olmaz diyorsan Müşteri Hizmetlerini arayarak da kampanyaya katılabilirsin. Kampanyaya katılım ücretsizdir.
 • Kampanya kapsamındaki faydaların hattına tanımlanması için alttaki koşullardan birini sağlaman yeterli:
 • SMS göndermeden önceki son 48 saat içerisinde tek seferde 30 TL veya üzeri TL yüklemiş olmak.
 • SMS gönderdikten sonra takip eden 30 gün içerisinde tek seferde 30 TL veya üzeri TL yüklemek.
 • Kampanya dönemi boyunca her ay yapacağın tek seferde yapacağın 30 TL ve üzeri yüklemelerde ilgili faydalar, tekrar SMS ile başvurman gerekmeden otomatik olarak yenilenir. Tek seferde 30 TL ve üzeri TL yüklemesi yapmazsan faydalar yenilenmez.

Türk Telekom Selfy Bedava 1 GB İnternet Kampanyası Detayları

 • Kampanyayı iptal etmek istersen IPTAL DOPDOLU HEDIYE yazıp 4545’e göndermen yeterli. Kampanya kaydını iptal etmen halinde mevcut haklarını dönem sonuna kadar kullanmaya devam edebilirsin, yeniden 30 TL veya üzeri TL yüklemesi yapman durumunda ise hakların yenilenmez.
 • Kampanyanda kalan haklarını öğrenmek için faturasız hattın varsa KALAN DOPDOLU HEDIYE yazıp 4545’e, faturalı hattın varsa KALAN yazıp 5555’e gönderebilirsin.
 • Kampanyadan 1 ay içerisinde sadece 1 defa yararlanabilirsin.
 • Kampanya kapsamında kazandığın fayda başka bir hatta transfer edilemez ve 3. kişilere devredilemez. Kampanyanın geçerli olduğu süre içerisinde hat iptali yaparsan, hattın iptal edilmesine sebebiyet verirsen, numaranı diğer operatörlere taşırsan ya da kampanya kapsamı dışındaki bir tarifeye geçiş yaparsan kampanyadan yararlanmaya devam edemezsin.

Türk Telekom Selfy’den Hediyeleri Sil Süpür Kampanyası

Türk Telekom Selfy ile sizleri hediyeleri silip süpürmeye davet ediyor. Türk Telekom Selfy her hafta online işlemlere giriş yaparak size özel sunulan hediyeleri silip süpürün. Kazanabileceğiniz size uygun dopdolu hediyeler mevcuttur.

Türk Telekom Selfy’den Hediyeler Neler mi?

Türk Telekom Selfy Hediyeleri Bedava cepten internet, sınırsız konuşma, Muud Premium üyelik ve daha fazlası için şimdi Online İşlemler Uygulaması’ndan giriş yapın sizde kazanın.

Türk Telekom Selfy Hediye Listesi

Geçerlilik Süresi Hediye
1 Ay Muud Premium Üyeliği
Haftalık 30 GB
Haftalık 10 GB
Haftalık 5 GB
Haftalık 2 GB
Haftalık 500 MB
Haftalık 250 MB
Haftalık Her Yöne 250 DK
Günlük 5 GB
Günlük 2 GB
Günlük 1 GB
Günlük 500 MB
Günlük 250 MB
Günlük 100 MB
Günlük Türk Telekom Mobil Yönüne Sınırsız Konuşma
1 Ay Arayan Bil Servisi
Tek Seferlik Enterprise’dan %40 İndirim
Tek Seferlik MNG Kargodan %30 İndirim

Türk Telekom Selfy Sil Süpür’e Nasıl Katılabilirim?

 • Öncelikle hala üye değilsen, SELFY yaz 4545’e gönder.
 • “Ben çoktan Selfy’liyim!” diyorsan, sürpriz hediyeler her hafta seni bekliyor! Üstelik kampanyaya katılım ücreti yok ve kayıt gerektirmiyor.

Türk Telekom Online İşlemler Uygulaması’nı yükleyip, uygulamaya giriş yapıp Sil Süpür oyununu oynayarak hediyeleri silip süpürmeye başlayabilirsiniz.

https://www.cepyo.com/turk-telekom-bedava-internet-paketi-kampanyalari/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir